Váza s motivem vinobraní
sklo čiré, vrstvené rubínovým, válcový tvar, odleptávaný motiv žen sklízející víno, signováno B. Krykorka, severní Čechy, 2. čtvrtina 20. století, výška 29,5 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Váza s motivem vinobraní
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |